DEĞİŞİM- İADE KOŞULLARI

1- Değişim - İade hakkının kullanılabilmesi için sipariş teslimatından itibaren 7 (yedi) gün içinde Ürün ve Ürünler’in işbu Sözleşmenin 6. Maddesi hükümleri çerçevesinde kullanılmamış ve Satıcı tarafından tekrar satışa arz edilebilir nitelikte olması şarttır.

 Ürünlerimizde üretimden kaynaklanan defo, hata ve bozukluklar için bizimle “ 0506 999 0610” nolu Whatsapp ile iletişime geçerek size verilecek iade kodu ile YURTİÇİ KARGO   ile gönderim yapabilirsiniz.

2- Anlaşmalı kargolarımız dışında tarafımıza gönderilen kargolarınız kabul edilmez.

3- Sadece etiketli, kullanılmamış ve orjinalliği bozulmamış ürünlerde değişim - iade mevcuttur. (Aksesurlar hariç)  İade hakkının kullanılması için 7 (yedi) günlük süre içinde paketinizin içerisinde iletişim bilgilerinizi ve değişim - iade sebebinizi not alarak tarafımıza gönderim sağlayınız.

4- Değişim/iadelerde gidiş geliş kargo ücretleri alıcıya aittir. Kargo ücreti ödeyerek satın aldığınız ürünün iadesinde (85TL), değişimde ise gidiş ve geliş  (170TL) kargo bedeli kesilir.Kargo ücretsiz olarak satın aldığınız ürünün iadesi veya değişimi durumunda (170TL) kargo bedeli kesilmektedir.

5-Paketiniz şirketimize ulaştıktan sonra 10 iş günü içerisinde ürün tutarınızdan kargo ücreti tahsil edilip tarafınıza iadeniz sağlanacaktır.

KAMPANYADAN VEYA İNDİRİMDEN ALINAN ÜRÜNLERDE EN DİP FİYAT UYGULANDIĞI İÇİN İADE YOKTUR SADECE DEĞİŞİM MEVCUTTUR.

OUETLETT KATEGORİSİNDEN ALINAN ÜRÜNLERDE DEĞİŞİM VEYA  İADE YAPILAMAMAKTADIR.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR